• 23.ročník BEH NA ZNIEV
  • 23.ročník BEH NA ZNIEV

    MAJSTROVSTVÁ SR V BEHU DO VRCHU
    mužov, žien, juniorov a junioriek

    Tešíme sa na Vás opäť v roku 2019
    v Kláštore pod Znievom

Víťazi ročníkov

XXII. ročník, 10. jún 2018

XXII. ročník, 10. jún 2018

XXI. ročník, 4. jún 2017

XXI. ročník, 4. jún 2017

XX. ročník, 5. jún 2016

XX. ročník, 5. jún 2016

XIX. ročník, 7. jún 2015

XIX. ročník, 7. jún 2015

XVIII. ročník, 8. jún 2014

XVIII. ročník, 8. jún 2014

XVII. ročník, 8. jún 2013

XVII. ročník, 8. jún 2013

XVI. ročník, 2. jún 2012

XVI. ročník, 2. jún 2012

XV. ročník, 5. jún 2011

XV. ročník, 5. jún 2011

XIV. ročník, 5. jún 2010

XIV. ročník, 5. jún 2010

  • XXII. ročník, 10. jún 2018
  • XXI. ročník, 4. jún 2017
  • XX. ročník, 5. jún 2016
  • XIX. ročník, 7. jún 2015
  • XVIII. ročník, 8. jún 2014
  • XVII. ročník, 8. jún 2013
  • XVI. ročník, 2. jún 2012
  • XV. ročník, 5. jún 2011
  • XIV. ročník, 5. jún 2010
  • XXII. ročník, 10. jún 2018

    Víťazi kategórie

    • A:HLAVČO Jozef | 1985 | 28:03
    • B: KOLEDA Zdeno | 1971 | 30:41
    • C: KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | 32:56
    • D: JESENSKÝ Ján | 1954 | 37:00
    • Juniori: URSÍNY Peter | 1999 | 31:11
    • E: ČUBAŇOVÁ Lucia | 1995 | 37:28
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 35:20
    • G: BALOŠÁKOVÁ Anna | 1961 | 43:43
    • H: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 45:43
    • Juniorky: GABČÍKOVÁ Rebeka | 2000 | 36:01

    Otvoriť fotogalériu

  • XXI. ročník, 4. jún 2017

    Víťazi kategórie

    • A:HLAVČO Jozef | 1985 | 28:33
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 28:41
    • C: KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | 31:29
    • D: MELICHERČÍK Bohuslav | 1996 | 35:38
    • E: DURCOVÁ Zuzana | 1985 | 34:25
    • F: SCHWAIGER Silvia | 1981 | 31:49
    • G: POPRACOVÁ Drahomíra | 1963 | 48:32
    • H: BUDINSKÁ Eva | 1934 | 44:56
    • Juniorky: MICHALIČKOVÁ Lucia | 1934 | 38:20

    Otvoriť fotogalériu

  • XX. ročník, 5. jún 2016

    Víťazi kategórie

    • A:URBAN Jozef | 1986 | 27:06
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 28:57
    • C: KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | 31:14
    • D: KOVÁČ Miroslav | 1952 | 35:59
    • E: LOVRANTOVÁ Katarína | 1985 | 34:06
    • F: SCHWAIGER Silvia | 1981 | 31:36
    • G: BOŽOVÁ Danica | 1963 | 42:19
    • H: MARCIBÁLOVÁ Mária | 1934 | 01:05:29

    Otvoriť fotogalériu

  • XIX. ročník, 7. jún 2015

    Víťazi kategórie

    • A:ĎURMEK Ján | 1978 | 30:03
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 29:30
    • C: CELERIN Milan | 1965 | 31:19
    • D: JESENSKÝ Ján | 1954 | 35:54
    • E: TOČEKOVÁ Vladimíra | 1984 | 40:22
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 36:23
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 45:22
    • H: VERSÉGHYOVÁ Anna | 1950 | 44:50

    Otvoriť fotogalériu

  • XVIII. ročník, 8. jún 2014

    Víťazi kategórie

    • A:DLUGOŠ Andrej | 1978 | 27:38
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 28:36
    • C: PÁLENÍK Ervín | 1962 | 33:30
    • D: KOVÁČ Miroslav | 1952 | 35:39
    • E: KRUŽELOVÁ Dana | 1987 | 39:41
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 37:14
    • G: ZATORSKA Izabela | 1962 | 35:33
    • H: VERSÉGHYOVÁ Anna | 1950 | 44:25

    Otvoriť fotogalériu

  • XVII. ročník, 8. jún 2013

    Víťazi kategórie

    • A:KUBEJ Tomáš | 1992 | 29:44
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 28:22
    • C: PÁLENÍK Ervín | 1962 | 31:44
    • D: SVITÁK Stanislav | 1950 | 36:17
    • E: ŽELEZNÍKOVÁ Alžbeta | 1986 | 37:24
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 36:52
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 43:13
    • H: STAROŇOVÁ Anna | 1948 | 44:36

    Otvoriť fotogalériu

  • XVI. ročník, 2. jún 2012

    Víťazi kategórie

    • A:BIERCZAK Maciej | 1991 | 27:52
    • B: KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | 29:44
    • C: PÁLENÍK Ervín | 1962 | 30:18
    • D: KOVÁČ Miroslav | 1952 | 33:27
    • E: MERKOVÁ Martina | 1979 | 34:13
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 34:40
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 39:12
    • H: STAROŇOVÁ Anna | 1948 | 41:18

    Otvoriť fotogalériu

  • XV. ročník, 5. jún 2011

    Víťazi kategórie

    • A:DÁVIDÍK Marián | 1977 | 28:06
    • B: KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | 28:51
    • C: HANZLÍK Ondrej | 1960 | 33:40
    • D: SVITÁK Stanislav | 1950 | 35:40
    • E: TOČEKOVÁ Vladimíra | 1984 | 37:00
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 36:21
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 41:11
    • H: STAROŇOVÁ Anna | 1948 | 42:49

    Otvoriť fotogalériu

  • XIV. ročník, 5. jún 2010

    Víťazi kategórie

    • A:KOLEDA Zdeno | 1971 | 28:29
    • B: CELERIN Milan | 1965 | 29:26
    • C: SOBEK Miroslav | 1956 | 34:38
    • D: SVITÁK Stanislav | 1950 | 33:59
    • E: GEREKOVÁ Jana | 1984 | 37:19
    • F: DRAHOVSKÁ Katarína | 1975 | 39:36
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 40:00
    • H: STAROŇOVÁ Anna | 1948 | 47:05

    Otvoriť fotogalériu

  • XXII. ročník, 10. jún 2018
  • XXI. ročník, 4. jún 2017
  • XX. ročník, 5. jún 2016
  • XIX. ročník, 7. jún 2015
  • XVIII. ročník, 8. jún 2014
  • XVII. ročník, 8. jún 2013
  • XVI. ročník, 2. jún 2012
  • XV. ročník, 5. jún 2011
  • XIV. ročník, 5. jún 2010

Partneri

Laken
Nissan
Vitar
Northfinder
Slovenský atletický zväz
Sport 2000
Kari
Probugas
Salomon
RaidLight

Pridajte sa k nám

Podporte nás na sociálnych sieťach a sledujte naše novinky.

Máte dobrý nápad?

Napíšte nášmu organizačnému tímu!